Syn Didiera Drogby podpisał kontrakt z włoskim zespołem!

Bardzo często synowie znanych piłkarzy idą w ślady ojców. Drogę piłkarza wybrał Isaac Drogba, potomek legendarnego napastnika Chelsea. 20-latek po zakończeniu przygody z młodzieżowym zespołem EA Guingamp, podpisał kontrakt z włoską ekipą Folgore Caratese. To zespół rywalizujący na co dzień w Serie D.

Nie zaskoczy raczej nikogo fakt, jaka jest nominalna pozycja 20-latka. Isaac Drogba to piłkarz, który najczęściej występuje na pozycji środkowego napastnika z możliwościami gry na bokach ataku. Swoje pierwsze kroki Isaac Drogba stawiał w młodzieżowych zespołach Chelsea. Z londyńską ekipą 20-latek pożegnał się w 2018 roku.

Pobyt we Francji

Po zakończeniu przygody w Chelsea, Isaac Drogba związał się z EA Guingamp. We francuskiej ekipie napastnik spędził niecałe dwa lata, występując w drużynie U-19 oraz zespole B. W poniedziałek 8 lutego włoski klub Folgore Caratese poinformował o zakontraktowaniu snajpera.

Caratese to ekipa rywalizująca w Serie D grupy A. Aktualnie zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli ze stratą dwunastu punktów do lidera. Według serwisu Transfermarkt, Isaac Drogba związał się z klubem do końca obecnego sezonu.

Komentarze

komentarzy