Rosną szanse na pozostanie Sergio Aguero w Premier League?!

Sergio Aguero
Sergio Aguero

Po sezonie 2020/2021 Sergio Aguero zakończy swoją przygodę z Manchesterem City. Początkowo w kontekście faworyta do zakontraktowania Argentyńczyka wymieniano Barcelonę. Pojawiał się także temat PSG. Jak się okazuje, Aguero może jednak zostać w Premier League. Według ostatnich doniesień mediów, 32-latek chce grać dalej w Anglii, a największe szanse na podpisanie zawodnika ma Chelsea.

Choć ekipa „The Blues” sprowadziła w zeszłym roku Timo Wernera, to niemiecki piłkarz nie do końca spełnia pokładane w nim oczekiwania. Dodatkowo Werner występuje częściej na lewej stronie boiska, dlatego Thomas Tuchel nie traktuje 25-latka jako nominalnego napastnika. Z tego też powodu, Chelsea zamierza sprowadzić nowego snajpera.

Aguero trafi do Chelsea?

Ambicje klubu ze Stamford Bridge są spore, gdyż Roman Abramowicz chciałby ściągnąć Erlinga Haalanda. Jak wiadomo, transfer norweskiego snajpera będzie niezwykle trudny do zrealizowania. Chelsea musi zatem szukać alternatyw. Wygląda na to, że jedną z nich jest Sergio Aguero.

Jak twierdzi „Daily Mail”, to zespół „The Blues” jest obecnie faworytem do zakontraktowania Argentyńczyka. Aguero chce zostać w Premier League, a przeprowadzka do Chelsea jest w oczach 32-latka najlepszą opcją.