Szlachetna postawa Victora Lindelofa. Szwed złapał złodzieja!

W czasie przerwy między sezonami, środkowi defensorzy Manchesteru United są na ustach mediów. Harry Maguire trafił do aresztu, po tym jak Anglik wdał się w bójkę na wakacjach w Grecji. Szlachetną postawą wykazał się z kolei Victor Lindelof. Według szwedzkich źródeł, obrońca „Czerwonych Diabłów” powstrzymał złodzieja. 

Już wkrótce zawodnicy Ole Gunnara Solskjaera powrócą do Manchesteru, by przygotowywać się do kampanii 2020/2021. Piłkarze korzystają z ostatnich dni wakacjach. Victor przebywa w swoim kraju, gdzie słusznie został okrzyknięty bohaterem.

Victor Lindelof powstrzymał złodzieja

Jak informuje szwedzki dziennik Aftonbladet, Lindelof złapał złodzieja, który ukradł torebkę 90-letniej kobiecie. Defensor „Czerwonych Diabłów” po całym zdarzeniu ruszył w pogoń za przestępcą, wykorzystując swoją dobrą formę fizyczną. Victor zdołał złapać złodzieja.

Piłkarz przytrzymał rabusia do momentu przyjazdu policji. Choć w oficjalnym komunikacie władz nie padło nazwisko gracza Manchesteru United, to naoczni świadkowie zdarzenia twierdzą, że był to Victor Lindelof.

 

Komentarze

komentarzy