Szokujące sceny we Francji. Zaatakowany Payet, kibice na trybunach! [WIDEO]

W ramach 3. kolejki Ligue 1 piłkarze OGC Nice mierzą się z Marsylią. Ten mecz przejdzie do historii. Niestety nie jest to efekt sportowych zmagań. W trakcie drugiej połowy Dimitri Payet został trafiony butelką. 34-latek zareagował na zdarzenie, odrzucając flakon, a chwile później na murawie pojawili się „kibice”.

Sympatycy Nice mieli powody do zadowolenia, gdyż w 49. minucie do siatki trafił Dolberg i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Spotkanie do tej pory nie zostało jednak dograne. Wszystko za sprawą zdarzeń z 75. minuty rywalizacji.

Payet trafiony butelką. Kibice na murawie

Dimitri Payet pojawił się przy linii bocznej boiska. Zawodnik Marsylii został poważnie trafiony butelką.

Payet zareagował na zaistniałą sytuację, odrzucając flakon w trybuny.

W tym momencie zaczął się chaos. Na murawę wtargnęli kibice, a mecz został przerwany. Do tej pory (stan na 23:33) rywalizacja nie została wznowiona, a zawodnicy Marsylii odmawiają powrotu na boisku. Przy zaistniałej sytuacji, jest to całkowicie zrozumiałe.