Szwedzkie media nawołują do zmiany lokalizacji finałowego meczu w barażach!

Wielkimi krokami zbliżają się baraże o udział w mistrzostwach świata w Katarze. W związku z tym, że reprezentacja Rosji został zdyskwalifikowana, nasza kadra czeka na przeciwnika. Będzie nim zwycięzca rywalizacji Szwecja – Czechy. Choć na ten moment nie wiadomo, kto zmierzy się z biało-czerwonymi, to szwedzkie media już zaczynają dyskutować o lokalizacji finałowego starcia. Według tamtejszych dziennikarzy, rozgrywanie meczu w Chorzowie nie jest bezpiecznie. 

O ostatecznej rywalizacji na Stadionie Śląskim w Chorzowie pisze szwedzki dziennik „Aftonbladet”. Według wspominanego źródła, rozgrywanie meczu na tym obiekcie nie jest najlepszym pomysłem, gdyż Chorzów znajduje się około 350 kilometrów od granicy z Ukrainą.

Szwedzi sugerują zmianę lokalizacji

W związku z tym, szwedzkie media jasno sugerują, iż lokalizacja finałowego starcia powinna zostać zmieniona. Na ten moment trudno wyobrazić sobie, by nastąpiły jakiekolwiek zmiany. Szwecja rozegra starcie z Czechami już 24 marca. Z kolei ostateczne starcie w Chorzowie odbędzie się we wtorek 29 marca.

Komentarze

komentarzy