Szykuje się rewolucja w Juventusie? Możliwy wielki powrót!

Dla kibiców Juventusu obecna kampania z pewnością jest bardzo specyficzna. Dawno sympatycy „Starej Damy” nie widzieli sytuacji, w której turyński klub nie walczy o mistrzostwo, a musi skupić się na rywalizacji o miejsce w czołowej czwórce. Nic dziwnego, ze władze Juventusu zaczynają rozważać przeprowadzenie ogromnych zmian. Niewykluczone, że będziemy świadkami wielkiego powrotu.

Coraz głośniej o poważnych przetasowaniach w szeregach „Starej Damy”. Niewykluczone, że z klubem pożegnają się m.in. Fabio Paratici oraz Pavel Nedved. To wspominana dwójka w dużej mierze odpowiadała za zwolnienie Allegriego w 2019 roku. Paratici i Nedved rzekomo bardzo naciskali na Agnellego, by ten pożegnał się z Massimiliano.

Allegri wróci do Juventusu?

Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, władze Juventusu coraz poważniej zastanawiają się nad ponownym zatrudnieniem Allegriego. Włoski szkoleniowiec rzekomo był wczoraj w Turynie, co oczywiście podgrzewa spekulacje w kontekście jego powrotu. Przyszłość Juventusu sporo zależeć będzie od wyniku „Starej Damy” na koniec kampanii. Jeśli turyński zespół nie znajdzie się w czołowej czwórce, to władze drużyny z pewnością rozważą zmianę trenera, zwalniając tym samym Pirlo.

Komentarze

komentarzy