Taśmy Pereza. Opowiadał o barwnej przeszłości byłej partnerki Mesuta Oezila!

Cała Hiszpania żyje taśmami Florentino Pereza. Tym razem „El Confidencial” ujawnił nagrania, w których prezes Realu Madryt opowiadał o przygodzie Mesuta Oezila w Realu Madryt, a dokładniej o byłej partnerce 32-latka, która niewątpliwie miała barwną przeszłość.

W Madrycie jest bardzo ciekawie. Wszystko za sprawą taśm, jakie udostępnia „El Confidencial”. Prezes Realu Madryt mógł podpaść już wielu kibicom, gdyż wypowiadał się w niezwykle negatywny sposób na temat legend „Królewskich”, takich jak Raul, Casillas czy Cristiano Ronaldo. Tym razem światło dzienne ujrzała wypowiedź… na temat byłej miłości Mesuta Oezila.

Barwna przeszłość

Florentino Perez w 2012 roku opowiadał o miłosnych przygodach Mesuta Oezila. Jak się okazuje, były reprezentant Niemiec zakochał się w kobiecie, którą dobrze znali… piłkarze Interu i Milanu – Gdy Oezil przyjechał do Madrytu, od razu zmienił dziewczynę. Związał się z mediolańską modelką. Mourinho powiedział mu, że jego partnerka uprawiała seks ze wszystkimi zawodnikami Interu i Milanu, a nawet ze sztabami szkoleniowymi tych drużyn (śmiech). 

Ozil przybył do Realu w wieku 21 lat. Szybko odkrył uroki Madrytu, zmienił styl życia, a także dziewczynę. Szybko spławił swoją dotychczasową partnerkę i zastąpił ją mediolańską modelką, po którą wysyłał prywatny odrzutowiec, tylko po to, by uprawiać seks. 

Komentarze

komentarzy