„Dobry piłkarz i jeszcze lepszy aktor” – internet kpi z teatru Neymara

Teatru Neymara ciąg dalszy...
Teatru Neymara ciąg dalszy…

Pomimo trafienia jednej z bramek w starciu z Meksykiem, piłkarscy kibice po meczu nie skupili się na popisach piłkarskich Neymara. Internauci jednogłośnie wykpili teatralne ruchy zawodnika PSG, które uznano zwyczajnie za żenujące.

Bez wątpienia to 26-latek jest najbardziej wyśmiewanym piłkarzem na tym mundialu za wyolbrzymienia pewnych sytuacji na boisku. Po starciu z Serbami już hitem został ten gif:

Nie inaczej internauci zareagowali po jego starciu z Layunem. Oczywiście – faul Meksykanina był widoczny, ale czy potrzeba do tego takiej jego celebracji?

Piłkarza krytykowali nie tylko kibice, ale także eksperci. Martin O’Neill, selekcjoner Irlandii Północnej, w studiu ITV stwierdził: – Jego reakcja jest żałosna. To powinna być czerwona kartka dla Layuna, ale próg bólu Neymara jest niewiarygodnie niski. Wygląda na młodszego brata, którego ledwo dotknąłeś, a ten upada na podłogę i udaje, że umiera.

Swoje trzy grosze dodał także Alan Shearer: – Nie ma wątpliwości, że to klasowy gracz, zresztą widzieliśmy to przy okazji drugiej bramki. Ale jego toczenie się po boisku, jakby zaraz miał umrzeć, jest straszne. On naprawdę myśli, że musi to robić? – pyta retorycznie legenda Newcastle.

Załóż konto w ETOTO i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci kasę!

Komentarze

komentarzy