Tiemoue Bakayoko opuści Chelsea? O Francuza pytają dwa duże zespoły!

W trakcie okna transferowego możemy przeczytać wiele niespodziewanych informacji. Do takiej grupy wiadomości z pewnością zaliczymy ostatnie doniesienia RMC. Według tego źródła, Tiemoue Bakayoko jest w kręgu zainteresowań Manchesteru United oraz PSG!

Francuz rozgrywki 2018/2019 spędził w Mediolanie. Milan wypożyczył gracza z Chelsea na okres jednego sezonu z opcją wykupu. Początki pomocnika w Serie A były trudne. Gennaro Gattuso otwarcie krytykował zawodnika w mediach, wytykając jego wady. W pewnym momencie wydawało się, że Tiemoue nie zrobi żadnej kariery na San Siro.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

W przygodzie Bakayoko z włoską piłką nastąpił jednak przełom. 24-latek zaczął odgrywać kluczową rolę w zespole. Nadszedł nawet moment, gdy Milan poważnie rozważał wykup Francuza. Wszystkie starania piłkarza spaliły na panewce po poważnej konfrontacji z trenerem. Tiemoue wrócił zatem do Londynu.

Frank Lampard, jako nowy trener Chelsea, stwierdził w pierwszych rozmowach z mediami, że każdy piłkarz zaczyna u niego z czystą kartą. Swoją szansę otrzymał również Tiemoue Bakayoko. Jeśli wierzyć mediom, 24-latek nie do końca musi wiązać swoją przyszłość z „The Blues”. Według RMC, o zawodnika pytają Manchester United oraz PSG.

Gdyby Tiemoue mógł wybrać zespół, piłkarz zapewne wskazałby mistrza Francji. Jakiś czas temu, gracz londyńskiej ekipy udzielił wywiadu, w którym przyznał, iż reprezentowanie barw PSG to jego marzenie. Nie trzeba zatem być żadnym ekspertem, by przypuszczać, że na transferze do Paryża zawodnikowi bardzo zależy.

Jak na ewentualną sprzedaż zapatrywać się może Chelsea? Warto pamiętać, że klub z Londynu ma aktualnie zakaz transferowy. Ewentualna strata środkowego pomocnika nie powinna jednak być dla zespołu ze Stamford Bridge bardzo dotkliwym ciosem. W drużynie nadal pozostają tacy zawodnicy jak Jorginho, Kante, Kovacic, Barkley, Drinkwater, Mount czy Ruben Loftus-Cheek.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy