Tiemoue Bakayoko w końcu doczeka się transferu!

Tiemoue Bakayoko

Od wielu tygodni ważą się losy Tiemoue Bakayoko. Choć francuski pomocnik nie ma żadnych szans na grę w Chelsea, to londyński zespół nie był w stanie rozwiązać kwestii przyszłości 26-latka. Wszystko wskazuje na to, że w końcu sprawa Bakayoko zostanie dopięta. Tiemoue ma trafić do Napoli.

Przez dłuższy czas faworytem w wyścigu o Bakayoko był Milan. Negocjacje mediolańskiej ekipy z Chelsea przebiegały jednak bardzo powolnie. Dodatkowo zespół z Włoch zasilił Ssandro Tonali, dlatego Milan nie naciskał specjalnie na sprowadzenie Bakayoko, licząc, że „The Blues” zmniejszą swoje żądania będąc pod ścianą.

Bakayoko trafi do Napoli

Wygląda na to, iż temat przenosin Bakayoko do Mediolanu upadł. Według informacji włoskich mediów, Tiemoue już wkrótce zasili Napoli. Jak donosi Niccolo Ceccarini, drużyna z Neapolu sprowadzi pomocnika na zasadach zwykłego wypożyczenia.

Spory wypływ na ten transfer miał z pewnością Gennaro Gattuso. 42-latek pracował z Bakayoko podczas pobytu w Milanie. Francuz zaliczył wtedy całkiem obiecujący sezon.

Komentarze

komentarzy