„To jest dziwne” – Emerson zdradza kulisy ostatniego wpisu Hazarda na WhatsAppie

Trudno na przestrzeni ostatnich kilku lat znaleźć w Chelsea bardziej dotkliwą stratę, niż odejście Edena Hazarda. Belg był motorem napędowym zespołu, czego dowodem są liczne bramki i asysty. Brak 28-latka zapewne będą odczuwać także sami zawodnicy. Emerson w rozmowie z mediami zdradził ostatnią wiadomość piłkarza na WhatsAppie.

Przez kilka miesięcy, piłkarski świat żył sprawą przyszłości Edena Hazarda. W trakcie wywiadów, gracze „The Blues” regularnie otrzymywali pytanie odnośnie sytuacji Belga. Ton wypowiedzi zawodników był jednakowy. Eden jest dla nas bardzo ważny, dlatego nikt nie chce, by opuścił Stamford Bridge.


Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Chęć upragnionego transferu do Realu Madryt była znacznie większa niż zażyłość z Chelsea. Hazard podpisał kontrakt z „Królewskimi”, opuszczając tym samym Londyn po siedmiu latach. W mediach społecznościowych pojawiła się fala wpisów piłkarzy „The Blues” odnośnie odejścia 28-latka. Wszyscy jednogłośnie podziękowali za grę oraz życzyli wszystkiego najlepszego.

Defensor angielskiej ekipy, Emerson Palmieri zdradził w rozmowie z brazylijskimi mediami jak wygląda konwersacja zespołu na WhatsAppie po odejściu Hazarda. Dodatkowo 24-latek przybliżył słowa Edena, którymi Belg pożegnał się z drużyną – Na naszej grupie WhatsApp, ostatnią aktywnością jest pożegnanie Edena Hazarda. Od tego momentu nie wiemy kompletnie nic. To jest dziwne. Napisał do nas: „Dziękuje Wam, kocham Was”. Następnie pojawił się komunikat o tym, że Eden opuścił grupę. Powiedziałem sobie wtedy, kurczę, on rzeczywiście odszedł.

Kibice „The Blues” mogą mieć tylko nadzieję, że ta wymowna cisza na konwersacji zawodników Chelsea nie przełoży się na boiskowe zmagania zespołu. Trudno obecnie znaleźć lidera ofensywy londyńskiej ekipy. Bez Edena Hazarda, Chelsea może w następnym sezonie często cierpieć.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy