To Robert Lewandowski poprosił o nieuwzględnienie go w meczu z Węgrami?!

Ogromne oburzenie wzbudziła nieobecność Roberta Lewandowskiego w kadrze na mecz z Węgrami, który decydował o rozstawieniu w barażach. Brak zwycięstwa w poniedziałkowym spotkaniu tylko nasilił irytacje. Według najnowszych doniesień mediów to Robert Lewandowski poprosił o nieuwzględnienie go w ostatnim starciu eliminacyjnym.

Informacja Polskiego Związku Piłki Nożnej dotycząca Roberta Lewandowski spowodowała spore poruszenie. Decyzja o braku kapitana w meczu o rozstawienie była dziwna. Choć w komunikacie mogliśmy przeczytać, iż zarówno selekcjoner, jak i sam piłkarz wspólnie doszli do takiego wniosku, to pozostawało pytanie, kto bardziej naciskał na taki scenariusz.

Robert Lewandowski poprosił o nieuwzględnienie?

Jak twierdzi Sebastian Staszewski z serwisu Interia.pl, to Robert Lewandowski poprosił o to, by nie uwzględniać go w meczu z Węgrami. Paulo Sousa rzekomo przychylił się do prośby napastnika Bayernu, a sam po spotkaniu wziął na siebie odpowiedzialność związaną z porażką. Według wspominanego źródła, ta decyzja nie spodobała się pozostałym kadrowiczom.

Trudno spodziewać się, by Robert Lewandowski lub ktokolwiek ze związku zdradzili szczegóły tej decyzji. Pozostają jedynie domysły.

Komentarze

komentarzy