Tomasz Hajto zawalczy z byłym reprezentantem Polski?

darmowe piesc

Przeciwnikiem Tomasza Hajty na pierwszej edycji CLOUT MMA był były siatkarz, Zbigniew Bartman. Według informacji podanych przez portal Meczyki.pl kolejnym przeciwnikiem Hajty ma być emerytowany piłkarz Grzegorz Rasiak.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Tomasz Hajto może ponownie zawalczyć w CLOUT MMA

5 sierpnia odbyła się pierwsza gala CLOUT MMA. Na wydarzeniu walkę stoczył Tomasz Hajto. Wiele wskazuje na to, że 50-latek ponownie spróbuje swoich sił w oktagonie. Jak informuje portal Meczyki.pl, były reprezentant Polski, Grzegorz Rasiak, może być rywalem dawnego piłkarza Schalke 04. Jednym z właścicieli feakowej federacji jest 44-krotny reprezentant Polski, Sławomir Peszko. Rasiak podczas pierwszej odsłony CLOUT MMA był gościem w studiu i nie wyklucza swojego startu w okrągłej klatce.

,,We mnie na pewno jest nutka sportu i śmieję się, że teraz nie gram w piłkę nożną, ale gram w tenisa czy golfa. Przyjechałem tu na zaproszenie Sławka Peszki. Niczego nie można wykluczyć” – powiedział Grzegorz Rasiak.

Byli piłkarze reprezentacji polski w świecie freak-fightów

Tomasz Hajto przegrał swój pierwszy pojedynek. W starciu lepszy okazał się były reprezentant Polski w siatkówce, Zbigniew Bartman, który wygrał pojedynek z 50-latkiem w drugiej rundzie przez duszenie. Oprócz Hajty w oktagonie sprawdził się również Piotr Świerczewski. Dawny piłkarz swojego debiutu w MMA doczekał się w federacji FFF. 70-krotny reprezentant Polski w swoim pierwszym starciu, przez decyzję sędziów pokonał Grzegorza Chmielewskiego. W kolejnym pojedynku na gali FAME MMA – Friday Arena 1 zmierzył się z Dariuszem Kaźmierczukiem. Świerczewski również tym razem okazał się lepszy od swojego przeciwnika. Kaźmierczuk po mocnych kopnięciach ze strony byłego piłkarza, nie był wstanie wyjść do drugiej rundy.

Komentarze

komentarzy