Tomasz Hajto zmierzy się z Jakubem Wawrzyniakiem w CLOUT MMA

darmowe piesc

Od jakiegoś czasu w mediach przewijały się informację, że Jakub Wawrzyniak rozpoczął treningi mieszanych sztuk walki, aby być dobrze przygotowanym w przypadku startu w oktagonie. Na gali CLOUT MMA 3, Wawrzyniak zmierzy się z byłym piłkarzem reprezentacji Polski, Tomaszem Hajto.

Jakub Wawrzyniak zawalczy z Tomaszem Hajto

Tak więc stało się. Jakub Wawrzyniak dołącza do świata freak-fightów. Od dłuższego czasu w mediach przewijały się informacje, że były zawodnik Legii Warszawa rozpoczął treningi sztuk walki. 40-latek od jakiegoś czasu zgłaszał swoją gotowość do startów w oktagonie. Domniemania potwierdziły się i jak się okazuje, Jakub Wawrzyniak zadebiutuje w okrągłej klatce na gali CLOUT MMA 3. Rywalem byłego obrońcy będzie – Tomasz Hajto. Hajto przełamał już pierwsze lody w MMA. W jego debiutanckim pojedynku zawalczył z byłym siatkarzem reprezentacji Polski. Zbigniewem Bartmanem. Dawny gracz Schalke 04, przegrał pojedynek przed duszenie w drugiej rundzie. Twarzą federacji CLOUT MMA jest były reprezentant Polski, Sławomir Peszko, który prawdopodobnie za jakiś czas zmierzy się z Piotrem Żyłą.

Jakub Wawrzyniak najwięcej spotkań rozegrał dla Legii Warszawa. W zespole Wojskowych wystąpił w 174 meczach, w których strzelił 11 goli i zaliczył 23 asysty. W reprezentacji naszego kraju wystąpił w 49 spotkaniach i zdobył jednego gola.

Piotr Świerczewski w MMA

Innym byłym reprezentantem Polski, który zawalczył w oktagonie był Piotr Świerczewski. Dawny pomocnik zadebiutował w 2019 roku w federacji FFF, gdzie pokonał Grzegorza Chmielewskiego przez decyzję sędziowską. W następnym pojedynku na gali FAME – Friday Arena 1, 51-latek wygrał z Dariuszem Kaźmierczukiem. Rywal byłego reprezentanta Biało-Czerwonych nie był wstanie wyjść do drugiej rundy pojedynku, na skutek obrażeń odniesionych w nogę, po kopnięciach dawnego piłkarza.

Komentarze

komentarzy