Tomasz Kuszczak zakończył karierę. Działa w kompletnie innej branży!

Nie zobaczymy już Tomasza Kuszczaka na boisku. 38-latek oznajmił, iż zakończył swoją przygodę z piłką. Co ciekawe, były bramkarz Manchesteru United od jakiegoś czasu działa w kompletnie innej branży. 

Z pewnością większość sympatyków kojarzy golkipera z gry na Old Trafford. Tomasz Kuszczak trafił do „Czerwonych Diabłów” w 2006 roku na zasadzie wypożyczenia. Po roku pobytu w ekipie wielokrotnego mistrza Anglii, Manchester United wykupił bramkarza.

Przez kilka sezonów Kuszczak pełnił rolę rezerwowego golkipera. Na początku 2012 roku, Polak przeniósł się na drugą część kampanii do Watfordu. Po tym okresie zawodnik podpisał kontrakt z Brighton. Ostatnim klubem w karierze Kuszczaka była drużyna Birmingham. W ubiegłym roku umowa 38-latka z angielskim zespołem przestała obowiązywać.

Tomasz Kuszczak zakończył karierę

W rozmowie z oficjalnym kanałem Manchesteru United na platformie YouTube, Tomasz Kuszczak ujawnił, iż zakończył swoją przygodę z piłką – Jestem zadowolony z emerytury. Byłem na to przygotowany. Cały czas mam jakieś zajęcie. Działam w zupełnie innym sektorze.

Branża deweloperska

Jak się okazuje, Kuszczak prowadzi firmę zajmującą się budowaniem domów i mieszkań – Poszedłem na studia i ukończyłem dziennikarstwo. Moją pasją od zawsze było jednak budowanie domów i mieszkań. Koncentruję się na tej działalności. 

Komentarze

komentarzy