Tottenham chce sprowadzić Luisa Diaza. Londyński klub złożył dużą ofertę!

Wiele wskazuje na to, iż ostatnie dni zimowego okna transferowego będą w Tottenhamie bardzo pracowite. Londyński klub nie tylko chce wzmocnić swój skład, ale również zamierza pożegnać się z kilkoma zawodnikami. W kontekście piłkarzy przychodzących, najgłośniejszym wzmocnieniem może być Luis Diaz. Według ostatnich doniesień mediów, przedstawiciele „Kogutów” złożyli ofertę opiewającą na 45 milionów euro.

Luis Diaz trafił do Porto w 2019 roku z Junior FC. Portugalski klub zapłacił za ofensywnego gracza nieco ponad 7 milionów euro. 25-latek już w pierwszym sezonie stał się ważnym ogniwem zespołu, strzelając 6 goli oraz notując 5 asyst w 29 ligowych meczach. W obecnej kampanii Diaz jest jednym z lepszych piłkarzy portugalskiej ekstraklasy. W 18 spotkaniach Liga Bwin zdobył aż 14 bramek i dorzucił do tego 5 ostatnich podań.

Luis Diaz trafi do Tottenhamu?

Świetna postawa Kolumbijczyka sprawiła, iż Luis Diaz znalazł się na radarze wielu czołowych europejskich ekip. Największą determinację wykazuje Tottenham. Jak donosi bowiem Pedro Sepulveda, londyński klub zaoferował 45 milionów euro plus bonusy i czeka 48h na odpowiedź od Porto.

Informację potwierdził już Fabrizio Romano. Jeśli transfer doszedłby do skutku na takich warunkach, Diaz stałby się drugim najdroższym piłkarzem w historii Tottenhamu. Wyprzedza go tylko Tanguy Ndombele, który trafił do londyńskiej ekipy za 60 milionów euro.

Komentarze

komentarzy