Tottenham o krok od pobicia (ponownie!) transferowego rekordu

Mauricio Pochettino (Tottenham)
Mauricio Pochettino (Tottenham)

Do końca transferowego okienka pozostało około trzy tygodnie. Przez ten czas Tottenham planuje kolejne zakupy i, co ciekawe, pobicie po raz kolejny w tym czasie klubowego transferowego rekordu. Wybrańcem ma zostać Giovani Lo Celso.

Argentyńczyk jest długoterminowym celem dla Mauricio Pochettino, który pragnie dodać do swojej linii pomocy nieco świeżości. Podczas tego okienka na White Hart Lane trafił za 55 milionów funtów Tanguy Ndombele, dzięki czemu Francuz został najdroższym zawodnikiem w historii „Spurs”.

O kilkanaście milionów funtów ten wynik najprawdopodobniej pobije Lo Celso bowiem Real Betis oczekuje za swojego piłkarza 70 milionów. Piłkarz poinformował hiszpański klub, ze jest chętny na przenosiny. W jego miejsce zostanie sprowadzony Nabil Fekir.

Dziennikarze sugerują, że Lo Celso trafi do Londynu przede wszystkim w roli następcy Christiana Eriksena. Duńczyk jest łączony między innymi z przenosinami do Realu Madryt. Co na ten temat sądzi Mauricio Pochettino?

– Mam nadzieję, że Eriksen z nami zostanie. To świetny zawodnik i jeden z największych talentów w obecnym futbolu. Po pięciu latach naszej współpracy doskonale wiem, czego od niego oczekiwać. Ale istnieje spore zainteresowanie jego osobą. Zobaczymy, co się wydarzy.

Duńczyk przyznał wraz z końcem ubiegłego sezonu, że przyszedł czas na zmianę klubu. Piłkarz dodatkowo wchodzi w ostatni rok swojego kontraktu, zatem to idealny moment na odejście z północnego Londynu.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy