Tottenham szuka nowego lewego obrońcy. Na celowniku piłkarz Benfiki

Alejandro Grimaldo już niebawem opuści Portugalię? Jak informuje tamtejszy “Record”, piłkarzem poważnie interesuje się Tottenham.

Wychowanek Barcelony od czterech lat występuje w Benfice i obecnie jest jej kluczowym piłkarzem. W obecnym sezonie zanotował 39 meczów, w których zanotował jedną bramkę i osiem goli.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Działacze klubu zdawali sobie sprawę z zainteresowania Hiszpanem silniejszych klubów. Dlatego w ubiegłym roku przedłużyli z nim umowę do 2023 roku, ustalając klauzulę odstępnego na 60 milionów euro.

Tottenham już od dwóch lat obserwuje Alejandro Grimaldo, jednak na razie nie doszło do żadnych konkretów. W tej chwili “Koguty” rozglądają się jednak za nowym lewym obrońcą. Danny Rose nie cieszy się zaufaniem Jose Mourinho i niebawem może odejść z klubu. Również Ben Davies nie należy do ulubieńców Portugalczyka.

Według “Recordu”, Tottenham jest w tej chwili faworytem do pozyskania Grimaldo. 60 milionów to jednak dla “Spurs” zbyt wygórowana kwota, dlatego zaczną negocjacje od niższej oferty.

Fot. YouTube

Komentarze

komentarzy