Tottenham ustalił transfer nowego napastnika!

Od początku okna transferowego Jose Mourinho mocno nalegał na transfer nowego napastnika, który będzie pełnić rolę zastępcy Harry’ego Kane’a. Według ostatnich doniesień mediów, Tottenham ustalił warunki przeprowadzki Carlosa Viniciusa z Benfiki. Brazylijski napastnik wkrótce ma podpisać kontrakt.

W kontekście nowego snajpera „Kogutów” w mediach przewinęło się wiele nazwisk, w tym również Arkadiusz Milik. Wygląda na to, że reprezentant Polski nie będzie miał okazji grać pod wodzą Jose Mourinho. Tottenham wybrał bowiem inną opcję. Jest nim Carlos Vinicius z Benfiki.

Szczegóły transferu

Według informacji Fabrizio Romano, oba kluby doszły już do porozumienia w sprawie przenosin zawodnika. Carlos Vinicius trafi do Londynu na zasadzie dwuletniego wypożyczenia. Jak donosi portugalski dziennikarz Goncalo Lopes, Tottenham zagwarantuje sobie opcję wykupu 25-latka za 45 milionów euro.

Udany sezon

Carlos Vinicius ma za sobą bardzo udany sezon w Benfice. Brazylijczyk zdobył 18 goli oraz zaliczył 8 asyst w 32 ligowych meczach. Co ciekawe, 25-latek w przeszłości był piłkarzem Napoli. Snajperowi nie udało się jednak rozegrać ani jednego oficjalnego meczu dla włoskiej ekipy.

Komentarze

komentarzy