Tottenham ze świetną inicjatywą. Kibice obejrzą finał LM na… własnym stadionie

Sezon cudów – mniej więcej tak można nazwać kampanię 2018/2019. Tottenham nie dość, że po raz pierwszy od pół wieku znalazł się w półfinale europejskich pucharów, to pierwszy raz w historii zagra w finale Ligi Mistrzów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Na ten cud złożyło się wiele czynników, w tym także ogromna doza szczęścia, ale nie tylko boiskowe wydarzenia sprzyjały klubowi. Nie tak dawno po wielu „obsuwach”, w końcu udało się oddać do użytku nowy, robiący ogromne wrażenie obiekt klubu.

Łącząc obie niezwykłe okoliczności, Tottenham postanowił zrobić duży ukłon w stronę swoich fanów. Wiadomo, że nie każdy będzie miał możliwość udać się do Madrytu, a spędzenie takiej chwili w domu przed telewizorem lub w jakiejś knajpie, często nie jest niczym szczególnym.

Właśnie dlatego każdy, kto będzie chciał, będzie mógł obejrzeć wielki finał… na stadionie Tottenhamu. Klub zadba o transmisję na żywo na czterech ogromnych ekranach, pokazujących mecz w jakości HD. Dostępna będzie cała pojemność obiektu, więc miejsca powinno starczyć dla wszystkich.

Dorośli za wstęp zapłacą jedyne 10 funtów, dzieci – pięć. Trzeba przyznać, że jest to fantastyczny pomysł, a dzielenie radości (lub smutku) z dziesiątkami tysięcy innych osób z pewnością da kibicom wrażenia, jakich nie doświadczyliby w żadnym innym miejscu w Londynie. Brawo!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy