Transfer Jacka Grealisha ustalony? Możliwy rekord Premier League!

Zaskakujące informacje pojawiły się w angielskich mediach. Według ostatnich doniesień, transfer Jacka Grealisha jest bliski finalizacji. Piłkarz Aston Villi ma trafić do Manchesteru City. Mistrz Anglii zapłaci za ofensywnego gracza… 100 milionów funtów!

Jack Grealish ma za sobą kolejny, udany sezon w Premier League. Podczas 26 ligowych spotkań, 25-latek strzelił sześć goli oraz zanotował dwanaście asyst. Grealish znalazł się oczywiście w kadrze reprezentacji Anglii na Euro 2020, występując m.in. podczas meczu z Czechami, w którym zaliczył asystę przy golu Sterlinga.

Jack Grealish blisko Manchesteru City

Temat transferu zawodnika Aston Villi przewijał się już w zeszłym roku. Wygląda na to, że tym razem przeprowadzka 25-latka dojdzie do skutku. Jak informuje m.in. Jim White z talkSPORT, Manchester City jest bliski finalizacji transferu.

Mistrz Anglii ma zapłacić 100 milionów funtów. Jeśli rzeczywiście „The Citizens” wyłożą wspomnianą kwotę, to będziemy świadkami nie tylko rekordu transferowego Manchesteru City, ale również całej ligi. Do tej pory miano najdroższego piłkarza, którego pozyskał klub z Premier League dzierży Paul Pogba. W 2016 roku Manchester United zapłacił za francuskiego pomocnika 105 milionów euro.