Transfer Kyliana Mbappe jednak możliwy? PSG zmienia stanowisko!

Ostatnie dni letniego okna transferowego mogą być bardzo ciekawe. Wszystko za sprawą najnowszych doniesień francuskich mediów, które informują o aktualnej sytuacji Kyliana Mbappe. Francuz nadal niechętnie podchodzi do przedłużenia swojej umowy z paryską ekipą. Z tego też powodu, PSG zaczyna rozważać sprzedaż swojego kluczowego zawodnika.

Letnie wzmocnienia PSG wyglądają niezwykle imponująco. Przypomnijmy, że do klubu ze stolicy Francji przywędrowali m.in. Messi, Ramos, Donnarumma czy Hakimi. Wszyscy z niecierpliwością czekają na mecz, w którym wystąpi tercet: Messi, Neymar, Mbappe. Niewykluczone, że do takiego spotkania ostatecznie nie dojdzie.

PSG otwiera się na sprzedaż Mbappe?

Jak informuje bowiem RMC Sport, paryski zespół przygotował dla Mbappe kolejną ofertę nowego kontraktu, która uczyniłaby go trzecim najlepiej zarabiającym graczem PSG, zaraz po Messim i Neymarze. Według wspominanego źródła, Kylian Mbappe ponownie odrzucił propozycję.

Z tego też powodu PSG zaczyna rozważać sprzedaż zawodnika jeszcze przed zamknięciem okna, by zarobić na 22-latku odpowiednie pieniądze. Choć od dawna głównym faworytem w wyścigu o francuskiego gracza wydaje się Real Madryt, to na ten moment jedynym klubem, który przedstawił paryskiej drużynie formalną ofertę jest zespół z Premier League. Źródło nie podało jednak nazwy tej ekipy.

Komentarze

komentarzy