Transfer Milana Skriniara w rękach Tottenhamu?!

Milan Skriniar
Milan Skriniar

W trakcie letniego okna transferowego Tottenham intensywnie poszukiwał nowego środkowego defensora. Z londyńskim zespołem łączono kilku dość znanych obrońców. Ostatecznie do drużyny dołączył Joe Rodon z Swansea. Nie można jednak wykluczyć, iż już w styczniu „Koguty” postarają się ściągnąć jeszcze jednego zawodnika na tę pozycję. Według ostatnich doniesień mediów, Inter jest gotowy sprzedać Skriniara za odpowiednią cenę.

Milan Skriniar przez kilka tygodni był mocno łączony z przenosinami do Londynu. Tottenham poważnie zabiegał o transfer obrońcy, jednakże kluby nie doszły do porozumienia w sprawie transferu. Skriniar został zatem w Mediolanie, gdzie w trwającym sezonie rozegrał 5 spotkań w Serie A, a także zanotował dwa mecze w Lidze Mistrzów.

Inter otwarty na sprzedaż

Niewykluczone, że już w styczniu Tottenham ponowi próbę sprowadzenia Skriniara. Jak zdradził w swoim podcaście Fabrizio Romano, Inter potrzebuje pieniędzy, dlatego zgodzi się na transfer Słowaka, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Mediolańska ekipa oczekuje 45 milionów funtów.

Można być pewnym, że przedstawiciele Tottenhamu przy ewentualnych negocjacjach będą próbowali zbić tę kwotę. Co prawda Skriniar jest aktualnie ważnym graczem zespołu, jednakże Antonio Conte wyobraża sobie swoją drużynę bez 25-latka.

Komentarze

komentarzy