„Transfer? W grę wchodzi tylko Barcelona lub Real Madryt”

Paul Pogba
Paul Pogba

Zeszłego lata Paul Pogba po zdobyciu mistrzostwa świata był łączony z przenosinami do Barcelony. Wówczas klub z Old Trafford zatrzymał siłą swojego zawodnika, nie chcąc słyszeć o jakimkolwiek odejściu Francuza. Czy w najbliższym czasie ten scenariusz się powtórzy?

Póki co oczywiście nie ma takiego tematu. Francuz kwitnie pod rządami Ole Gunnara Solskjaera, który dodał mu wiele pewności siebie po trudnym czasie z Jose Mourinho. Przed zwolnieniem Portugalczyka wiele spekulowano na temat powrotu do Juventusu, ale brat Paula twierdzi, że nic takiego się nie wydarzy:

– Odejście Mourinho było kluczowe. Paul nie był szczęśliwy i spoglądał na różne opcje. Przy Solskjaerze wszystko jest dla niego lepsze. Mój brat zna go z czasów, gdy występował w ekipach młodzieżowych United – stwierdził Florentin Pogba.

Przyszłe zmiany nie są jednak całkowicie wykluczone, tym bardziej jeśli pomocnik utrzyma aktualną dyspozycję. Czy zatem transfer do Hiszpanii jest możliwy?

– Kiedy mój brat opuściłby Manchester United, istnieją dla niego tylko trzy kluby, które mogą go dalej rozwijać: Manchester City, Real Madryt oraz Barcelona. Ten pierwszy zespół oczywiście możemy wykluczyć, więc zostają jedynie kluby z Hiszpanii.

– Gdy był w Juventusie, mógł trafić do Barcelony, ale zdecydował się wrócić do Anglii, ponieważ za pierwszym razem mu się tam nie powiodło. Istniał także temat transferu do Realu Madryt, gdy drużyną kierował Zidane, ale Paul od początku był nastawiony na Manchester.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Komentarze

komentarzy