Transfer Pogby coraz bardziej możliwy? Francuz odrzucił atrakcyjną ofertę kontraktową!

Tylko do końca czerwca przyszłego roku obowiązuje obecna umowa Paula Pogby z Manchesterem United. Francuski pomocnik nie spieszy się z podpisaniem nowego kontraktu. Co więcej, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom mediów, 28-latek odrzucił propozycję „Czerwonych Diabłów”.

Paul Pogba ma za sobą całkiem udane Euro 2020. Co prawda reprezentacja Francji zakończyła przygodę z turniejem już na 1/8 finału, jednakże 28-letni pomocnik był wiodącą postacią swojej kadry i niejednokrotnie błyszczał na murawie swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami. Taki obrót spraw nasilił spekulacje na temat przyszłości francuskiego piłkarza.

Pogba odrzucił ofertę United?

W szczególności, że pozycja 28-latka w Manchesterze United nie jest taka oczywista. Obecna umowa Pogby obowiązuje tylko do końca czerwca 2022 roku. Zarząd „Czerwonych Diabłów” naturalnie chce przedłużyć pobyt Francuza w klubie. Problem w tym, że Paul Pogba jak na razie  nie spieszy się z podjęciem decyzji.

Jak twierdzi angielski dziennikarz DavidMcDonnell, Paul Pogba odrzucił ofertę nowego kontraktu, która gwarantowała francuskiego pomocnikowi zarobki rzędu 350. tys funtów tygodniowo. Manchester United będzie musiał podjąć konkretne kroki w kontekście przyszłości Pogby, gdyż zespół z Old Trafford z pewnością nie chce stracić takiego zawodnika na zasadzie wolnego transferu. Poważne zainteresowanie 28-latkiem wykazuje PSG.

Komentarze

komentarzy