Trener francuskiego klubu potwierdził zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem!

Cały czas pod znakiem zapytania stoi przyszłość Arkadiusza Milika. Kontrakt polskiego napastnika z Napoli obowiązuje do końca obecnego sezonu. Z pewnością reprezentant „Biało-Czerwonych” chciałby zmienić klub, by otrzymać szansę na regularne występy przed Euro 2020. Z kolei włoski zespół liczy na zarobek z tytułu sprzedaży snajpera tuż przed wygaśnięciem umowy. Być może w zimowym oknie po 26-latka zgłosi się zespół z konkretną ofertą. Jak się okazuje, zainteresowanie Polakiem wykazuje Olympique Marsylia.

Francuski klub poszukuje wzmocnień na pozycji napastnika. Postawa snajperów ekipy z Ligue 1 pozostawia bowiem wiele do życzenia. Zarówno Dario Benedetto, jak i Valere Germain spisują się poniżej oczekiwań. Odpowiedzialność za strzelanie bramek w zespole przejął Florian Thauvin.

Marsylia zainteresowana Milikiem

Andre Villas-Boas chciałby wprowadzić do zespołu zawodnika, który zagwarantowałby odpowiednią konkurencję w drużynie, a także dostarczyłby ekipie kilku ważnych bramek. Portugalski szkoleniowiec otwarcie przyznał, iż klub jest zainteresowany Arkadiuszem Milikiem, jednakże na ten moment nie ma żadnych konkretów – Milik nie jest jedyną opcją. Wykazujemy zainteresowanie tym zawodnikiem, jednakże nie rozmawialiśmy jeszcze zarówno z Napoli, jak i przedstawicielami Milika. Na ten moment to początkowa analiza rynku, a informacja o naszych działaniach niestety dotarła do włoskich mediów. Nie zamierzamy niczego ogłaszać w najbliższych dniach. Kontynuujemy swoją pracę i zobaczymy, co da się zrobić. 

 

Komentarze

komentarzy