Trener Malagi obnażał się w sieci… Klub odpowiedział zawieszeniem

Trener Malagi, Victor Sancheza del Amo został przyłapany na tym, jak obnażał się w sieci, na co klub zareagował natychmiastowym zawieszeniem. 

Samego nagrania nie będziemy wam pokazywać, bo większość została już zablokowanych, a tak poza tym lepiej oszczędzić sobie widoku, gdy dorosły chłop zdejmuje majtki przed kamerą i pokazuje swoje… No sami wiecie, co pokazuje. Inna sprawa, że robi to w klubowym dresie Malagi, a to nie spodobało się włodarzom klubu.

Malaga błyskawicznie wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że na podstawie zaistniałych wydarzeń zawiesza trenera ze skutkiem natychmiastowym do czasu przeprowadzenia pełnego śledztwa. Główny bohater historii również nie zwlekał z komunikatem publicznym, w którym oświadczył, że sprawa trafiła już do organów ścigania. 43-latek sprawiedliwości będzie domagał się przed sądem, ponieważ jego zdaniem padł ofiarą przestępstwa przeciwko prywatności poprzez nękanie i wymuszenie

Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że Victor Sanchez del Amo niedawno skrytykował szejka Al-Thaniego. Nic więc dziwnego, że gdy powinęła mu się noga ściągnęły mu się majtki, Malaga długo nie czekała, by pozbyć się szkoleniowca, którego kibice mimo wszystko dalej popierają. Cóż, po raz kolejny potwierdziło się więc, że w Maladze normalnie być nie może. 

 

Komentarze

komentarzy