Trzy atrakcyjne oferty. Luis Suarez ma w czym wybierać!

Już wkrótce Luis Suarez po sześciu latach pobytu w Barcelonie opuści Camp Nou. Urugwajczyk usłyszał od Ronalda Koemana, iż nie jest w planach nowego szkoleniowca. W związku z tym, 33-latek może poszukiwać sobie nowej drużyny. Na brak atrakcyjnych ofert Suarez z pewnością nie narzeka.

Początkowo wydawało się, iż Ajax dołoży wszelkich starań, by Urugwajczyk wrócił do ekipy z Amsterdamu. Mimo iż, zawodnik „Dumy Katalonii” opuści najprawdopodobniej drużynę na zasadzie wolnego transferu, to zespół z Eredivisie może mieć problem, by pokryć wszelkie koszty przeprowadzki snajpera, takie jak prowizje czy pensja.

Juventus faworytem?

W ostatnich dniach na pozycję lidera w kontekście transferu Suareza wysunął się Juventus. Ekipa „Starej Damy” znana jest z realizacji wzmocnień na zasadzie wolnego transferu, dlatego zainteresowanie 33-latkiem niespecjalnie powinno dziwić.

Dwie inne oferty

Jak twierdzi Gerard Romero, Luis Suarez ma na stole trzy atrakcyjne propozycje. Prócz oferty z Turynu, Suarez ma możliwość przeprowadzki do Atletico Madryt oraz PSG. Piłkarz nadal czeka na rozstrzygnięcie sprawy z Barceloną. Mowa o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron.