Tureckie media: Christian Atsu został odnaleziony!

Cały świat z niepokojem spogląda na wydarzenia, jakie mają miejsce w Turcji i Syrii. Z powodu poważnych trzęsień ziemi wiele budynków zostało całkowicie zniszczonych, mnóstwo osób zostało rannych, a liczba ofiar w obu krajach przekroczyła już 5000. Pod gruzami był również Christian Atsu – były piłkarz Chelsea czy Newcastle. Według ostatnich doniesień tureckich mediów, 31-latek żyje i został już wyciągnięty spod gruzów. 

W trakcie swojej kariery, Christian Atsu był graczem takich klubów jak Porto, Chelsea, Newcastle, Bournemoutch czy Malaga. We wrześniu ubiegłego roku, ofensywny gracz podpisał kontrakt z Hataysporem. W ubiegły weekend 31-latek wszedł na murawę w rywalizacji z ekipą Kasimpasa i zdobył nawet decydującą bramkę.

Christian Atsu odnaleziony

Niestety, 60-krotny reprezentant Ghany był w gronie osób dotkniętych przez trzęsienie ziemi w Turcji. Atsu znalazł się pod gruzami jednego z budynków, a cały piłkarski świat z niecierpliwieniem czekał na informacje w sprawie 31-latka. Choć na przestrzeni ostatnich kilkunastu godzin pojawiło się kilka sprzecznych doniesień, ostatnie wiadomości są pozytywne.

Jak informuje Yagiz Sabuncuoglu, Christian Atsu żyje i został wyciągnięty spod gruzów. Doniesienia potwierdził również Nizaar Kinsella z Evening Standard.

Komentarze

komentarzy