„Ty nierobie pier…” – Skandaliczne zachowanie byłego Legionisty

mieciel_kocieba

Prawdziwą szramę na swoim wizerunku zostawił dzisiaj Marcin Mięciel. Były zawodnik Legii Warszawa i Reprezentacji Polski nie wytrzymał napięcia w meczu… drużyn do lat 12.

Mięciel prowadzi obecnie akademię piłkarską STF Champion, po której to meczu doszło dzisiaj do wspomnianego incydentu. Zespół byłego Legionisty zremisował spotkanie z KS Raszyn 2:2, co sprowokowało go do działania. Do sieci wyciekło zdjęcie protokołu meczowego, przygotowanego przez sędziego tego spotkania.

Ze zdjęcia dowiadujemy się, że Mięciel odwiedził szatnię sędziowską i po prostu zwyzywał arbitra, używając typowo rynsztokowego języka. Żeby tego było mało, sędzia relacjonuje, że odmówił opuszczenia pokoju, mimo wyraźnych próśb. Wspomniany protokół, możecie zobaczyć zresztą poniżej.

Ponadto, podczas meczu arbiter musiał zmagać się z chamskimi komentarzami i wyzwiskami ze strony rodziców piłkarzy gości. Przypomnę jeszcze raz, bo może ktoś w tym wszystkim przeoczył – rozmawiamy tutaj o meczu dwunastolatków. Piłce nożnej dzieciaków, która ma przede wszystkim zapewniać dobrą zabawę i uczyć młodych piłkarzy odpowiednich wartości, którymi będą kierowali się w karierze.

Szczerze, nie wiem kogo jest mi bardziej żal. Czy dzieciaków, które z pewnością muszą się zmagać z ogromną presją ze strony opiekunów, czy młodego sędziego, który nie tak dawno ukończył kurs sędziowski i był to jeden z jego pierwszych szlifów w tym zawodzie. Po takich doświadczeniach, pewnie ciężko będzie się pozbierać.

Na chamstwo Pana Mięciela szkoda marnować więcej słów. Warto zaznaczyć, że sam zainteresowany zdążył się już wytłumaczyć, ale marna to próba wybielenia. Protokół sędziowski nie jest przecież miejscem na bajkopisarstwo i nie posądziłbym arbitra o kłamstwo. Wstyd.

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy