Jaki powrót do Premier League zaliczy Cristiano Ronaldo? Typy całkowicie bez ryzyka

Jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego okna transferowego. Jedną z najgłośniejszych transakcji jest z pewnością powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United. Jak po dwunastoletniej nieobecności w Premier League poradzi sobie Cristiano? 

Manchester United nie planował sprowadzenia Cristiano Ronaldo z powrotem. Samuel Luckhurst z Manchester Evening News sugerował nawet, iż „Czerwone Diabły” zrealizowały transakcję przede wszystkim, by uniknąć perspektywy, w której Portugalczyk dołącza do ich lokalnego rywala – Manchesteru City.

Po części można uwierzyć w ten scenariusz. Przypomnijmy, że Manchester United podczas letniego okna dokonał dużego wzmocnienia w ofensywie, sprowadzając na Old Trafford Jadona Sancho za kwotę 85 milionów euro. Wydawało się, że po sfinalizowaniu transferu Varane’a zespół Ole Gunnara Solskjaera skupi się na wzmocnieniu prawej obrony lub środka pola. Sytuacja uległa zmianie.

Jak poradzi sobie Ronaldo?

Nikt jednak nie wyobraża sobie, by Cristiano Ronaldo dołączył do ekipy „Czerwonych Diabłów” pełniąc rolę rezerwowego. Z pewnością Portugalczyk wskoczy do wyjściowego składu. Jak podczas sezonu 2021/2022 poradzi sobie 36-latek w Premier League?

Bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę na liczbę bramek w Premier League. Linia na gole wynosi 22. Czy Ronaldo zdoła przebić tę barierę? W teorii dla Portugalczyka nie powinna być to wielka przeszkoda. 36-latek od momentu transferu do Realu Madryt tylko w jednym sezonie nie zdołał strzelić więcej niż 21 goli w lidze. Miało to miejsce podczas kampanii 2018/2019, czyli debiutanckich rozgrywkach Cristiano Ronaldo w Serie A.

Ronaldo nie strzeli 22 goli w Premier League podczas sezonu 2021/2022. Zagraj ten typ w BETFAN po kursie 1.85. 

Trzeba jednak pamiętać, że w Manchester United konkurencja jest spora. Trudno spodziewać się, by Cristiano Ronaldo miał tak istotną rolę na Old Trafford jak w Juventusie. Włoski klub opierał swoją ofensywę o Portugalczyka. Tymczasem w szeregach „Czerwonych Diabłów” mamy kilku zawodników, którzy z pewnością odciążą 36-latka w zdobywaniu bramek.

A może asysty?

BETFAN przygotował także ofertę na liczbę asyst Cristiano Ronaldo w sezonie Premier League. Tutaj linia wynosi 5 asyst.

Trzeba jednak pamiętać, że Portugalczyk nie skupia sie już tak na dogrywaniu piłek jak kilka lat temu w Realu Madryt. Wystarczy powiedzieć, że w trakcie kampanii 2020/2021, Cristiano Ronaldo zaliczył raptem 2 asysty w Serie A. Tutaj linia under również jest atrakcyjną opcją.

Zagraj te typy w BETFAN bez ryzyka. Przegrasz? Bukmacher zwróci środki za pierwszy nietrafiony zakład do 600 zł! Załóż konto z kodem ZZAPOLOWY 

Komentarze

komentarzy