Ujawniono nagranie rozmowy Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim!

Żadna pozaboiskowa sprawa w polskim futbolu nie wzbudza aktualnie większych emocji niż konflikt Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowskim. Były agent Bayernu niedawno został zatrzymany w związku z zarzutami dotyczącymi gróźb karalnych wobec Lewandowskiego. W czwartek dziennikarze Business Insider Polska ujawnili nagranie rozmowy Kucharskiego z kapitanem reprezentacji Polski.

Konflikt Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowski trwa od kilku lat. Sprawa nabrała tempa, gdy we wtorek Kucharski został zatrzymany w jednej ze swoich podwarszawskich posiadłości. Były agent Roberta został oskarżony o kierowanie gróźb karalnych wobec byłego klienta.

Nagranie rozmowy Kucharskiego z Lewandowskim

W czwartek dziennikarze Buisness Insider Polska ujawnili nagranie rozmowy Kucharskiego z Lewandowskim. Obaj panowie spotkali się 6 stycznia w Restauracji Baczewski przy alei Christiana Szucha w Warszawie. Nagranie udowadnia, iż Kucharski oczekiwał 20 milionów euro „za spokój”. Oto najważniejszy fragment rozmowy:

O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie – spytał Lewandowski

To jest 20 milionów euro. Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie – stwierdził Kucharski.

W trakcie rozmowy Robert Lewandowski starał się zachować spokój. Argumentacja Kucharskiego zaczęła jednak irytować Roberta, dlatego napastnik Bayernu spytał jasno – Za co ty chcesz tak naprawdę te pieniądze?

Za to – w dwóch zdaniach – że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi – oznajmił Kucharski.

Całe nagranie można odsłuchać na stronie businessinsider.com.pl.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy