Urugwajski duet w Atletico? Edinson Cavani otrzymał ofertę!

Bardzo ciekawie może wyglądać formacja ofensywna Atletico Madryt podczas sezonu 2020/2021. Do zespołu dołączył już Luis Suarez, który zakończył swoją przygodę z Barceloną. Jak się okazuje, przeprowadzka 33-latka nie przekreśla możliwości podpisania umowy z Edinsonem Cavanim. Przed tym jednak klub musi opuścić Diego Costa.

Wszyscy eksperci oraz kibice mówią jednogłośnie – sprowadzenie Luisa Suareza do Atletico jest świetnym ruchem ze strony madryckiego zespołu. Choć urugwajski napastnik ma już 33 lata, to nadal Suarez jest gwarantem pewnej liczby bramek, która może okazać się kluczowa w walce o najwyższe cele.

Mimo podpisania kontraktu z byłym graczem Barcelony, „Los Rojiblancos” nie wykluczają wzmocnienia pozycji napastnika jeszcze jednym graczem. Tym piłkarzem jest Edinson Cavani.

Nowa oferta

Jak informuje Ruben Uria z „Goal”, Atletico Madryt złożyło byłemu snajperowi PSG nową ofertę. Cavani może związać się z hiszpańskim klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy. 33-latek nadal pozostaje wolnym zawodnikiem, po tym jak skończył swoją wieloletnią przygodę z mistrzem Francji.

Według wspomnianego źródła sprowadzenie Cavaniego nie będzie możliwe, jeśli w zespole zostanie Diego Costa. Atletico nie jest w stanie opłacać trzy wysokie pensje. Diego ma ważny kontrakt z drużyną do końca sezonu 2020/2021.

Komentarze

komentarzy