Walka o nowe kontrakty. PSG prowadzi rozmowy ze swoimi gwiazdami!

Rok 2022 jest dla PSG niezwykle istotny. Wtedy kończą się bowiem umowy dwóch największych gwiazd – Mbappe oraz Neymara. Według ostatniej wypowiedzi dyrektora sportowego klubu, zespół z Paryża prowadzi rozmowy z zawodnikami. Cel jest jasny – przedłużenie kontraktów. 

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Neymar oraz Mbappe to duet zawodników, który tworzy fundament PSG. Wbrew pozorom, drużyna ze stolicy Francji nie ma w swoich szeregach wielu gwiazd. Coraz częściej zespół sprowadza zawodników, którzy na papierze nie robią już takiego wrażenia.

Rozmowy w sprawie kontraktów

Nic dziwnego, że PSG zależy na tym, by przedłużyć umowy ze wspominaną dwójką. Dodatkowo ważą się losy Di Marii, którego kontrakt obowiązuje do końca tego sezonu. O sytuacji całej trójki wypowiedział się Leonardo – Rozpoczęliśmy negocjacje z Neymarem, Mbappe oraz Di Marią. Chcemy przedłużyć z nimi kontrakty. Musimy pamiętać że z powodu kryzysu straciliśmy w tym roku wiele pieniędzy. Jesteśmy w trudnym momencie, nie jest to łatwe. Rozmawiamy jednak bezpośrednio z Mbappe oraz Neymarem.

Na wypożyczaniu w klubie jest Moise Kean. Jak zdradził Leonardo, klub nie ma opcji wykupu piłkarza – Niestety nie mamy opcji wykupu Moise’a z Evertonu. Jest na klasycznym zasadach wypożyczenia. To niesamowity napastnik, także pod względem przyszłości. W Anglii umowy są nieco inaczej dopinane, dlatego wykup nie został uwzględniony w porozumieniu.

 

Komentarze

komentarzy