Wan-Bissaka nie zakończy zakupów „Czerwonych Diabłów”. Klub planuje transfery dwóch pomocników!

Ole Gunnar Solskjaer

Daniel James podpisany, Aaron Wan-Bissaka na ostatniej prostej. Biorąc pod uwagę, że mamy końcówkę czerwca, Manchester zapewne będzie walczył o miano klubu, który zrobił największą przebudowę w swoim składzie. Zespół z Old Trafford planuje bowiem jeszcze dwa transfery, a na nich zakupy „Czerwonych Diabłów” i tak mogą się nie skończyć!

Rozczarowujący wynik klubu z Old Trafford jasno dał do zrozumienia, że drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjaera potrzebuje wzmocnień. Jak zwykle, media łączyły Manchester United z praktycznie każdym możliwym piłkarzem. Po transferze Jamesa, bliskiej finalizacji Wan-Bissaki, „Czerwone Diabły” już planują kolejne transakcje.

Według informacji ESPN, przedstawiciele klubu skupią teraz swoją uwagę na dwóch zawodnikach. Mowa konkretnie o środkowych pomocnikach, którymi są Bruno Fernandes oraz Sean Longstaff.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Fernandes ma za sobą genialny sezon w Sportingu. Portugalczyk strzelił 32 bramki oraz zanotował 18 asyst we wszystkich rozgrywkach. 24-latka spokojnie możemy określić jednym z lepszych (o ile nie najlepszym) zawodnikiem Liga NOS w sezonie 2018/2019.

Nie dziwi zatem fakt, iż spore zainteresowanie pomocnikiem wykazuje Manchester United. „Czerwone Diabły” nie miały jednak autostrady po podpis piłkarza. Jak informowały źródła, chęć sprowadzenia gracza wykazywał także Manchester City. Ostatnie raporty sugerują, że klub z Old Trafford jest niewątpliwym liderem w wyścigu o 24-latka. Kwota transferu może wynieść około 65 milionów funtów.

Na Portugalczyku najprawdopodobniej nie zakończą wzmocnień środka pola. Manchester United rozważa bowiem także transfer Seana Longstaffa. Piłkarz Newcastle kilkukrotnie dał popis swoich umiejętności w Premier League podczas sezonu 2018/2019. Najwidoczniej Longstaff zaimponował swoją grą „Czerwonym Diabłom”, które są skłonne wystosować do „Srok” odpowiednią ofertę.

Czy ewentualne dwa transfery pomocników zakończą zakupy wielokrotnego mistrza Anglii? Najprawdopodobniej nie. Manchester United cały czas myśli o sprowadzeniu środkowego obrońcy. Dodatkowo, klub może zrealizować transakcję związaną z napastnikiem. W tym jednak wypadku, kluczową rolę odgrywa Romelu Lukaku. Jeśli Belg opuści Old Trafford, potrzebny będzie odpowiedni następca.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy