Wariatka nęka Mourinho

mou

Od wielu lat Jose Mourinho nękany jest przez stalkerkę z Włoch. Kobieta zwykle ma łatwy dostęp do trenera, ponieważ otrzymuje akredytację fotoreporterską. Portugalski szkoleniowiec zadbał jednak o to, by została jej odebrana, ale to raczej nie koniec problemów. 

Sytuacja ma miejsce od wielu lat, ponieważ Mourinho miał już problem z tą kobietą, gdy trenował Chelsea. Wtedy również wnosił o odebranie tej pani akredytacji. Nie pomagało to jednak, bo kobieta nadal próbowała spotkać się ze znanym trenerem.

Tym razem Mourinho poprosił nie tylko o odebranie akredytacji, ale również w hotelu, w którym mieszka, nakazał, żeby tej kobiety nie wpuszczać do środka. Portugalczyk podobno jest już bardzo zmęczony tą sytuacją i utrudnia mu ona pracę, dlatego robi wszystko, by zapobiec kolejnemu spotkaniu z chorą fanką.

Kobieta, która nęka Mourinho, jest blondynką i pochodzi z Włoch. Jej zdjęć jak do tej pory nie ujawniono. Mourinho skarży się jednak, że od pewnego czasu robi takie rzeczy, że niezręczność to zbyt małe słowa, aby określić swoje odczucia względem zachowania Włoszki. Ubolewamy tutaj, że Portugalczyk nie uraczył nas szczegółami, bo naprawdę mogłoby być ciekawie.

Trener Manchesteru United od prawie trzydziestu lat jest żonaty z Matilde Farią, która jak zwykle podkreśla, jest dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Niestety, ale żona „Mou” od pewnego czasu choruje i sytuacja ze zdesperowaną fanką na pewno nie jest na rękę Mourinho i jego rodzinie.