Watford zwolnił kolejnego trenera!

Podejście właścicieli Watford FC do szkoleniowców jest bardzo specyficzne. Na przestrzeni ostatnich lat zmiany na ławce trenerskiej odbywały się w tym klubie bardzo często. Zespół „Szerszeni” ponownie zdecydował się zwolnić szkoleniowca. Pracę stracił Rob Edwards, a jego miejsce zajął znany dobrze Slaven Bilić.

Edwards rozpoczął przygodę z tym zespołem przed startem sezonu 2022/2023. W poprzedniej kampanii piłkarze Watford rywalizowali w Premier League, a walkę o utrzymanie podjął Roy Hodgson, który przejął zespół pod koniec stycznia tego roku, gdy posadę stracił Claudio Ranieri.

Rob Edwards w mocno przeciętnym stylu wystartował z ekipą „Szerszeni”. Co prawda w jedenastu dotychczasowych kolejkach Championship gracze Watfordu odnieśli tylko dwie porażki, to zespół zanotował sporo remisów. Aktualnie Watford jest na dziesiątej pozycji ze stratą jednego punktu do szóstej lokaty.

Edwards zwolniony

Zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu Roba Edwardsa. Jego miejsce zajął Slaven Bilić, który od początku stycznia tego roku pozostawał bez pracy, gdy zakończył roczną przygodę z chińskim klubem BJ Guoan. Chorwacki szkoleniowiec tym samym wraca do angielskiej piłki. W przeszłości prowadził West Ham oraz West Brom.

Komentarze

komentarzy