Ważne wzmocnienia PSG przed rewanżem z Bayernem Monachium!

Biorąc pod uwagę sytuacje po pierwszych meczach ćwierćfinałowych LM, najciekawiej zapowiada się rewanż PSG – Bayern. „Bawarczycy” będą musieli odrabiać straty po porażce w Monachium. Zadanie nie będzie łatwe. W szczególności, że Mauricio Pochettino najprawdopodobniej będzie miał do dyspozycji dwóch ważnych zawodników, którzy byli nieobecni w pierwszym meczu. 

Pojedynek Bayernu z PSG na Allianz Arena z pewnością wzbudzał ogromne zainteresowanie, jednakże prestiż tego spotkania nieco spadł ze względu na spore nieobecności. W szeregach „Bawarczyków” zabrakło m.in. Lewandowskiego oraz Gnabry’ego. Z kolei gracze PSG musieli radzić sobie bez Florenziego, Icardiego, Paredesa czy Verattiego.

Dwa ważne powroty w PSG!

Przed rewanżowym pojedynkiem sytuacja kadrowa PSG jest znacznie lepsza. Jak się bowiem okazuje, zarówno Marco Verratti, jak i Alessandro Florenzi uzyskali negatywne wyniki testów na koronawirusa i wrócili do treningów.

Szkoleniowiec PSG twierdzi jednak, że Verratti może mieć pewien problem z rozpoczęciem meczu od pierwszej minuty. Inaczej wygląda sytuacja Florenziego, który powinien pojawić się w wyjściowym składzie. Sytuacja kadrowa paryskiej ekipy i tak jest znacznie lepsza niż Bayernu, gdyż w szeregach „Bawarczyków” może zabraknąć m.in. Boatenga, Comana, Gnabry’ego, Lewandowskiego Sule czy Hernandeza.