„To nieprawda” – Wenger zdementował niedawne pogłoski

Arsene-Wenger
Arsene Wenger

Przyszłość Arsene’a Wengera –pomimo wielu plotek – wciąż wydaje się pilnie strzeżonym sekretem. Francuz w ostatnim wywiadzie zdementował wszystkie pogłoski na temat jego pracy w Milanie już od grudnia. Były szkoleniowiec Arsenalu zahaczył też o temat Realu Madryt.

69-latek niedawno ogłosił, że zamierza powrócić do zawodu od stycznia kolejnego roku. Mimo to niedawno „France Football” poinformowało o jego planach przejęcie Milanu po Gennaru Gatusso już w grudniu. W Mediolanie obecnie rządzi Ivaan Gazidis, były dyrektor generalny „Kanonierów”. Wenger kompletnie wykluczył jednak takie rozwiązanie, twierdząc, że wszystkie negocjacje będą utrzymane w tajemnicy.

 – W tej chwili nawiązałem pewne kontakty, ale myślę, że lepiej, jeśli wszystko pozostanie poufne. Nie podjąłem jeszcze decyzji o mojej przyszłości, ponieważ zdecyduję o tym w styczniu.

O francuskim trenerze było też głośno w kontekście Realu Madryt, który zwolnił Julena Lopeteguiego zaledwie po czterech miesiącach pracy. Tymczasowo drużynę przejął Santiago Solari, ale klub ze stolicy Hiszpanii wciąż szuka kogoś „na stałe”. Jedną z opcji miał być właśnie Wenger: – Szczerze mówiąc, Real Madryt nie zgłosił się do mnie, więc nie musiałem odrzucać ich oferty.  

Zatem co dalej z Wengerem? Jego słowa nie wykluczają także pracy jako dyrektor sportowy. Póki co, musimy jednak uzbroić się w cierpliwość. Przynajmniej do stycznia.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy