Wenger ponownie odrzucił ofertę klubu Premier League

Arsene Wenger
Arsene Wenger

Arsene Wenger pomimo wielu spekulacji mediów nadal pozostaje bez pracy. Francuz planowo miał wrócić do prowadzenia klubu na początku tego roku, ale jego plany nieco uległy zmianie. Czy zatem 69-latek wielki powrót planuje dopiero latem?

Doświadczony szkoleniowiec na pewno będzie mógł liczyć na wiele propozycji, jeśli zechce ponownie objąć pieczę nad piłkarskim zespołem. W listopadzie zeszłego roku po raz pierwszy odrzucił ofertę między innymi Fulham. Stołeczna drużyna przed zatrudnieniem Claudio Ranieriego poszukiwała menedżera, który uchroni ją przed spadkiem.

Zgodnie z informacjami „Daily Mail”, Francuz otrzymał ponowną ofertę od londyńskiego klubu…po tym jak oficjalnie spadł on do Championship. Jak zapewne wszyscy się domyślamy ona także nie została przyjęta. Ostatecznie klub z Craven Cottage najprawdopodobniej podaruje nowy kontrakt dla Scotta Parkera, który w ostatnich spotkaniach z powodzeniem prowadził Fulham do zwycięstw w roli tymczasowego menedżera.

Gdzie jednak ostatecznie wyląduje Wenger? Opcji jest kilka. Na pewno były szkoleniowiec „Arsenalu” może liczyć na posadę dyrektora w Lyonie, gdzie latem dojdzie do zmiany szkoleniowca. Francuz posiada także świetne relacje z właścicielami PSG, ale obecność na stanowisku trenera Thomasa Tuchela raczej wyklucza taki ruch.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy