Wielka niespodzianka. Przemysław Tytoń trafi do holenderskiego giganta?!

Przemysław Tytoń
Przemysław Tytoń

Od stycznia 2022 roku Przemysław Tytoń pozostaje bez klubu. 35-latek zakończył swoją trzyletnią przygodę z ekipą Cincinnati. Przy obecnej sytuacji, trudno było sobie wyobrazić, by czternastokrotny reprezentant Polski trafił jeszcze do ciekawej europejskiej ligi. Wiele wskazuje na to, że będziemy świadkami wielkiej niespodzianki. Według ostatnich doniesień mediów, Przemysław Tytoń zostanie graczem… Ajaksu!

Skąd taki pomysł? Ajax ma poważne problemy z bramkarzami. Jedynym dostępnym golkiperem jest obecnie Andre Onana. Pozostali zawodnicy na tę pozycję, czyli: Jay Gorter, Maarten Stekelenburg oraz Remko Pasveer zmagają się z urazami.

Przemysław Tytoń trafi do Ajaksu!

W związku z tym, Ajax potrzebuje rezerwowego bramkarza. Jak informuje Mike Verweij, wybór padł na Przemysława Tytonia, który ma spore doświadczenie w Eredivisie i pozostaje bez klubu, więc sprowadzenie golkipera nie będzie większym problemem.

35-latek występował w Roda JC oraz PSV Eindhoven. Czy Polak zaliczy chociażby jeden występ w zespole z Amsterdamu? Trudno powiedzieć. Niezależnie od przebiegu końcówki sezonu 2021/2022, przystanek w postaci pobytu w Ajaksie może być ciekawym zwieńczeniem kariery.

Komentarze

komentarzy