Wielka wymiana na linii Atletico-Barcelona stanie się faktem?!

Barcelona poszukuje rozwiązania w kwestii obniżenia wydatków na pensje. Zespół z Camp Nou chciałby odciążyć listę płac, żegnając się z Antoine’em Griezmannem. Według ostatnich doniesień mediów, pomocną dłoń (ponownie) wyciąga Atletico, które chętnie wymieni Saula na Griezmanna.

Szerokim echem odbiła się przeprowadzka Luisa Suareza do Madrytu. „Los Rojiblancos” ściągnęli Urugwajczyka za bezcen, a ten pomógł drużynie w wygraniu mistrzostwa Hiszpanii. Taki obrót spraw był obiektem żartów wśród sympatyków LaLiga. Relacje na linii Barcelona-Atletico najwidoczniej nadal są bardzo dobre. Obie ekipy mogą bowiem przeprowadzić ciekawą transakcję.

Griezmann wraca do Atletico?

Jak informuje hiszpański dziennikarz Fernando Polo, wymiana na linii Barcelona-Atletico jest całkiem możliwa. Do Madrytu miałby wrócić Antoine Griezmann, natomiast w drugą stronę powędrowałby Saul. O transferze hiszpańskiego pomocnika jest bardzo głośno. Atletico chętnie rozważy sprzedaż zawodnika, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Wygląda na to, że taką propozycją jest wymiana za Griezmanna.