Wielkanoc 2021. Jak tegoroczne święta obchodzą polscy piłkarze?

Wielkanoc 2021

Święta, święta, i po świętach? Zanim jednak Wielkanoc 2021 dobiegnie końca, sprawdzamy, jak w tym roku świętowali piłkarze. Czy ktoś pozwolił sobie na oryginalny sposób świętowania, a kto nie mógł sobie pofolgować tego dnia z żurkiem i mazurkiem?

Dla Roberta Lewandowskiego tegoroczne święta mogły nie być najbardziej udane z powodu kontuzji, która wyłączy go z gry na najbliższe tygodnie. Z tej okazji kapitan reprezentacji Polski miał trochę więcej czasu na świętowanie z rodziną.

W świąteczny weekend mógł odpocząć także Kamil Grosicki. Piłkarz West Bromwich Albion nie znalazł się w kadrze meczowej zespołu na mecz z Chelsea. W niedzielę reprezentant Polski wykorzystał słoneczną pogodę i wraz z rodziną urządził wielkanocnego grilla.

Święta w gronie najbliższej rodziny spędził także Artur Boruc. Bramkarz Legii Warszawa umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie córki w kapturze z uszami królika z podpisem “Easter Bunny”.

Świąteczne życzenia za pośrednictwem Instagrama umieścił także inny Legionista, Paweł Wszołek.

Filip Starzyński w tym roku nie miał za dużo czasu na świętowanie – w poniedziałek jego Zagłębie zmierzy się na wyjeździe z Lechią. Piłkarz umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie jego dzieci, ozdabiających pisanki.

Łukasz Gikiewicz od kilku miesięcy występuje w Bahrajnie. To właśnie tam piłkarz spędził tegoroczne święta z najbliższymi.

Wielkanoc w rodzinnym gronie spędził także były reprezentant Polski, Sławomir Peszko.

Z kolei inny piłkarz Wieczystej Kraków, Radosław Majewski, z okazji świąt wrócił w rodzinne strony, do Pruszkowa.

Również niektórzy byli piłkarze umieścili w mediach społecznościowych zdjęcia, jak świętują. Wśród nich jest Radosław Majdan.

Sebastian Mila z kolei przy okazji świątecznych życzeń przyznał, że po Wielkanocy może mieć problem z… utrzymaniem wagi.