Wielki powrót? Zlatan Ibrahimovic sugeruje ponowną grę dla reprezentacji!

Z wielkim podziwem spogląda się na ostatnie występy Ibrahimovicia. Choć szwedzki napastnik skończył niedawno 39 lat, to gracz Milanu nie ma problemu, by regularnie trafiać do siatki. Wystarczy powiedzieć, że Zlatan Ibrahimovic jest aktualnie liderem klasyfikacji strzelców. Czy świetna gra Szweda wpłynie na jego ponowną grę dla reprezentacji? Wiele na to wskazuje.

Powrót Ibrahimovicia do Milanu na początku tego roku wzbudził żywą dyskusję. Część kibiców podkreślała, jaką rolę może odegrać 39-latek w szatni zespołu. Znalazło się także spore grono osób, które nie do końca rozumiało ten ruch. Mówiliśmy nie tylko o snajperze zbliżającym się nieuchronnie do czterdziestki, ale również zawodniku rywalizującym przez dwa lata w MLS. Różnica poziomu jest znacząca.

Zlatan szybko udowodnił, iż wszelkie debaty są niepotrzebne. Ibrahimovic w dobrym stylu wrócił do Serie A. Jeszcze lepiej wygląda postawa Szweda w nowej kampanii. 39-latek zdobył 7 goli w 4 występach i zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców.

Ibrahimovic wróci do reprezentacji?

Świetna gra Zlatana wywołała temat powrotu napastnika do reprezentacji. Skoro Zlatan prezentuje się na murawie wręcz wybitnie, to Szwed może pomóc swojej kadrze w przyszłorocznych mistrzostwach świata.

Powrót do reprezentacji za pośrednictwem mediów społecznościowych zasugerował sam piłkarz. Zlatan po raz ostatni zagrał dla kadry podczas Euro 2016. W 116 występach, Ibrahimovic zdobył 62 bramki. Warto pamiętać, że Szwecja jest grupowym rywalem Polski w mistrzostwach europy.