Wielki zwrot akcji w sprawie transferu Granita Xhaki?!

Wszystko wskazywało na to, że Granit Xhaka po pięciu latach pobytu w ekipie „Kanonierów” opuści Londyn i przeniesie się do Rzymu. Spore zainteresowanie pomocnikiem wykazywała bowiem Roma. Włoski klub nie potrafi jednak spełnić oczekiwań Arsenalu. Tym samym zespół z Premier League przygotowuje się do zaoferowania zawodnikowi nowej umowy.

Przygoda Granita Xhaki z Arsenalem miała wiele zwrotów akcji. Bywały momenty, kiedy szwajcarski pomocnik otrzymywał sporo pozytywnych słów od sympatyków. Zdarzały się także sytuacje, kiedy to kibice kierowali w stronę 28-latka wiele negatywnych opinii. W ostatnim czasie wokół Granita Xhaki panowała atmosfera, która sugerowała, iż Szwajcar opuści stolicę Anglii.

Nowy kontrakt?

Dość ciekawą informację podaje „The Athletic”. Według wspominanego źródła, Granit Xhaka może otrzymać propozycję nowej umowy od Arsenalu. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Wpływ na taki obrót spraw ma dość bierna postawa Romy w sprawie spełnienia oczekiwań „Kanonierów” w kontekście kwoty transferu.

Komentarze

komentarzy