Wielkie emocje na Stamford Bridge. Fenomenalna bramka Kovacicia! [WIDEO]

Hit Premier League nie rozczarowuje. Do przerwy Chelsea remisuje z Liverpoolem 2:2. Choć „The Reds” prowadzili 2:0 po golach Mane i Salaha, to gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Jedną z bramek dla „The Blues” zdobył Mateo Kovacić. Chorwat popisał się genialnym uderzeniem.

Chelsea dobrze rozpoczęła mecz i mogła prowadzić 1:0, ale do siatki z dogodnej sytuacji nie trafił Pulisic. Niewykorzystane szanse lubią się mścić. Liverpool zdobył bramkę na 1:0 już w 9. minucie. Mane wykorzystał błąd Chalobaha. Kwadrans później mieliśmy 2:0. Salah popisał się świetną indywidualną akcją i podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

Fenomenalne trafienie Kovacicia

„The Blues” zanotowali imponującą końcówkę połowy. W 42. minucie fenomenalnym trafieniem popisał się Kovacić.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Chelsea doprowadziła do wyrównania. Pulisic zrekompensował się za niewykorzystaną okazję i zdobył bramkę na 2:2.