Wielkie emocje na Wanda Metropolitano. Do przerwy Atletico 2-2 Liverpool! [WIDEO]

W jednym z najciekawszych wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów, piłkarze Atletico Madryt rywalizują na własnym obiekcie z Liverpoolem. W pierwszej połowie emocji nie brakowało. Zobaczyliśmy aż cztery bramki.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości. Już w 8. minucie Liverpool wyszedł na prowadzenie po błysku Salaha, choć gol ostatecznie przypisano Milnerowi. W 13. minucie mieliśmy 2:0. Pięknym strzałem popisał się Keita.

Wydawało się, że gracze „The Reds” mają wszystko pod kontrolą.

Griezmann odpowiada

Z biegiem czasu Atletico Madryt zaczęło dochodzić do głosu. W 20. minucie piłkarze Diego Simeone strzelili gola kontaktowego, a autorem bramki został Griezmann. Niecały kwadrans później mieliśmy 2:2. Ponownie do siatki trafił Francuz.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2. Wygląda na to, że w drugiej części spotkania emocji nie powinno zabraknąć.