Wielkie emocje w walce o mistrzostwo Anglii. Cash strzela na Etihad Stadium! [WIDEO]

Trwa ostatnia kolejka Premier League. Już dziś poznamy triumfatora angielskiej ekstraklasy sezonu 2021/2022. Jak na razie emocji nie brakuje. Do przerwy Liverpool remisuje z Wolves, natomiast Manchester City przegrywa u siebie z Aston Villą. Do siatki trafił Matty Cash.

Przed startem ostatniej kolejki w lepszej sytuacji był Manchester City, który nie musiał spoglądać na wynik spotkania Liverpool – Wolves. Już na początku meczu na Anfield to goście trafili do siatki. Gospodarze zdołali jednak odpowiedzieć za sprawą bramki Mane.

Gol Casha!

Z kolei na Etihad Stadium spotkanie otworzył Matty Cash, który trafił do siatki w 37. minucie rywalizacji.

Do przerwy Manchester City przegrywa 0-1. Czy „The Citizens” zdołają odwrócić losy rywalizacji?