Wielkie jaja i erotyczny głos tłumacza. Klopp znowu skradł show na konferencji

Juergen Klopp
Juergen Klopp

Juergen Klopp na konferencji przed meczem z PSG nie wydawał się być osobą, przed którą jeden z ważniejszych meczów tego sezonu. Niemiec był wyjątkowo wyluzowany i w swoim stylu skradł show.

Ten mecz bez wątpienia zdeterminuje sytuację w grupie C. Zakładając wygraną Napoli w spotkaniu na własnym stadionie z Crveną, przegrany na Parc de Prences może wypaść do Ligi Europy. Mimo to Klopp jest dobrej myśli, choć twierdzi, że do tego zwycięstwa nie będą potrzebne tylko umiejętności zawodników.

– Paryż to prawdziwa paczka naszpikowana gwiazdami – w defensywie oraz ofensywie. Spójrz na trójkę piłkarzy z przodu, za którymi jest Rabiot, czy wybitny Verratti, którego dwa sezony temu pragnął mieć u siebie cały świat. Nie możesz przejść obok tego obojętnie. Jeśli nie będziemy u szczytu formy, nie mamy szans na wygraną. Musimy kontrolować ten mecz, a do tego potrzebujemy naprawdę wielkich jaj.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

„The Reds” w poprzednim sezonie udowodnili, że nie są im straszne tzw. wielkie spotkania. Ich obecna forma w lidze także przekonuje, że Paryżanie – pomimo także fenomenalnej dyspozycji w Ligue 1 – mogą mieć ogromne problemy ze zdobyciem trzech punktów. Na korzyść Francuzów przemawia oczywiście fakt, że ich największe gwiazdy, czyli Neymar i Mbappe będą wypoczęci po drobnych urazach podczas spotkań narodowych kadr.

Pomimo wagi dzisiejszego starcia, Niemiec podczas konferencji nie wydawał się być zdenerwowany. Wręcz przeciwnie. Nie zabrakło z jego strony pochwał dla francuskiego tłumacza, który „ma bardzo erotyczny głos”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy