Wielkie zamieszanie w Londynie. Gennaro Gattuso trafi do klubu z Premier League?!

Zaledwie po trzech tygodniach pobytu w klubie, Gennaro Gattuso rozstał się z Fiorentiną za porozumieniem stron. Jak się okazuje, włoski szkoleniowiec być może nie będzie musiał długo czekać na nowy klub. Kontakt z trenerem nawiązał… Tottenham, który po raz drugi nie dogadał się z kandydatem. 

Londyński zespół bardzo zabiegał o Antonio Conte. Były już trener Interu zasłynął w przeszłości z wygórowanych żądań, więc fiasko rozmów z Tottenhamem nie było wielkim zaskoczeniem. Klub ze stolicy Anglii zaczął negocjować z innym trenerem, który pracował z Serie A. To Paulo Fonseca. Według informacji m.in. Matta Lawa, również w tym przypadku ekipa „Kogutów” nie mogła dojść do porozumienia. Na horyzoncie pojawił się kolejny kandydat.

Gattuso zostanie trenerem Tottenhamu?

Jak twierdzi m.in. „The Athletic”, przedstawiciele Tottenhamu są bliscy porozumienia z Gattuso. Dużą rolę w sprowadzeniu włoskiego szkoleniowca ma Fabio Paratici, który całkiem niedawno przybył do Londynu, otrzymując stanowisko dyrektora. Patrząc jednak na sytuacje z dwoma poprzednimi kandydatami, trzeba spokojnie poczekać na oficjalny komunikat, bo tutaj wiele może się wydarzyć.

Komentarze

komentarzy